Menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
Copyright Luboš Pajtina 2010
Bakaláři

Webová aplikace Bakalářů

Po instalaci nové verze Bakalářů se změnilo nastavení již rozchozené webové aplikace, takže stránky s přihlášením se nezobrazily správně. Co s tím? чай ройбуш

Nejprve po instalaci je třeba otevřít Bakaláře, Evidenci a spustit Opravu a kontrolu dat. Poté je potřeba spustit aplikaci Parametry webové aplikace.
Zde se Vám může objevit hlášení, že nelze aplikaci spustit, protože není ve Windows registrováno sqltran2.dll. Podle hlášení spusťte popsanou registraci, jen musíte být na daném počítači jako administrátor.
Poté již jde aplikace spustit normálně. V kartě Základní parametry klikněte na tlačítko ODBC vpravo dole. Nastaví se Vám správný SQL server pro aplikaci Evidence (vpravo). Potom klikněte na tlačítko se čtyřmi šipkami pro přenesení těchto údajů vlevo do nastavení webové aplikace. Všechny texty by měly být modře.
Po odkliknutí OK se nastavení uloží a přihlašování by mělo probíhat standardně.

Související články:
Aktualizace Bakalářů (31.10.2010)
| Autor: Luboš Pajtina | Vydáno dne 18. 11. 2010 | 11353 přečtení | Počet komentářů: 33904 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
18.11.2010: Bakaláři
Chcete přejít na Bakaláře nebo uvažujete o jejich koupi?
Můžete mne kontaktovat (viz www.bakalari.cz), poradím, v ceně programu (www.pachner.cz) nainstaluji a zaučím správce Bakalářů na Vaší škole.

04.11.2010: Matrika a změny
Letos se důsledně kontroluje souhlas S3-01 a M3, pokud jsou výrazné odlišnosti, školy musí provést kontrolu, opravu dat a nové odeslání. Zatím se mi ozvaly jen dvě školy, vždy jde o nějaké drobnosti či nepřesnosti.
Postup vyplnění a poznámky brzy zveřejním na svém webu.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server